ATV-UTV KULLANIM RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

ATV ve UTV kiralamak isteyen müşterilerinize güven verin ve kazaları engellemek için önlemlerinizi alın!

Bu araçları kullanabilmek için Turizm Bakanlığından alınan “Sportif Faaliyet İzin Belgesini” almanız gerekir.

Bu ruhsatlandırma işlemini bizimle yapmak isterseniz, fiyat politikamız, hizmet kapsamımız ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

ATV-UTV KULLANIM
RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ULSTURK RUHSATLANDIRMA KAPSAMI

ULSTURK, kullanım yeterliliğini alarak müşterilerinin gözünde daha güvenilir hale gelmeyi planlayan tüm turizm acentelerinin ve işletmelerinin ruhsatlandırma çalışmalarında, işletmeyi gereken şartlara uygun hale getirir ve başvuru sürecini yürütür. Konu ile ilgili gerekli eğitimleri verir, araç kullanım ortamını ve kullanım koşullarını kurallara uygun hale getirmeleri için işletmeleri yönlendirir.
Turizm Bakanlığı kapsamında hazırlanan ve Marmara Bölgesi’nde bir ilk olan ruhsatlandırma çalışmamız ile “Maşukiye Durmuş Metal” ve “Maşukiye ATV” firmaları ATV ve UTV işletme ruhsatlarına kavuştu. Bu çalışma ruhsatını alan tüm müşterilerimiz, devlet kontrolünde yasal olarak ATV ve UTV işletme hizmeti verebiliyor. Siz de ATV ve UTV işletme ruhsatı almak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

UTV Ruhsatlandırma

ATV VE UTV FAALİYET ALANI AÇMA VE ÇALIŞTIRMA RUHSATI

Bu faaliyet alanında Ruhsatlandırma işlemi 2 kademeli bir süreci kapsamaktadır. Bu konuda işletme denetimi “Turizm İl Müdürlüğü” tarafından yapılır.

Öncelikle, turizm amaçlı sportif faaliyet yönetmeliği kapsamında belirtilen şartların yerine getirilmesi ve yapılan incelemeler sonrasında alınacak yetki belgesine istinaden ruhsatlandırma süreci başlar. Tüm şartların yerine getirilmesinden sonra, işletmenin bağlı olduğu ilçe belediye başkanlığınca iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı işletmeye temin edilerek süreç tamamlanır.

UTV VE ATV KULLANIM İZNİ NEDEN GEREKLİDİR?

ATV ve UTV, özellikle turizm alanlarında arazi gezisinde oldukça tercih edilen araçlardır. Ama gün geçtikçe bu araçların kullanımı artmış, bu da bu araçların kullanımlarına has yeni kurallar getirilmesini gerekli kılmıştır. Çünkü bu tarz araçlar kurallara uyulduğunda çok güvenilirdir ama kurallara uyulmadığında ise kaza riski yüksek olur.

ATV ve UTV'ler, arazi için üretilen araçlardır; dolayısıyla şu anda kullanımı artan turizm sektörü için tasarlanmamıştır. Doğru kullanılmadığında devrilme riski yüksektir ve manevra kabiliyetleri sınırlıdır. Bunun için kullanımının kurallara bağlanması hem kullananların can güvenliğini hem de işletmelerin güvenilir bir şekilde çalışmalarını sağlar.

ULSTÜRK bu konudaki kural ve yaptırım eksikliğinin insanların can güvenliğini ve bu ürünleri kiralayan işletmelerin iş yapabilirliğini tehlikeye attığını fark ederek özel bir çalışma yaptık. ATV ve UTV acentalarının daha güvenilir olduğunun kanıtı olan “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet İzin Belgesi” yeterliliği için gereken çalışmaları sunmaya başladık.

Bu çalışma ruhsatını alan tüm müşterilerimiz, devlet kontrolünde yasal olarak ATV ve UTV işletme hizmeti verebilir.

ATV Ruhsatlandırma

İşletmenizdeki ATV ve UTV'leri bizim yardımımızla ruhsatlandırın!

Daha güvenilir bir işletme olun. Müşterilerinizin sizleri güvenle tercih etmelerini sağlayın!

DİĞER RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİMİZ

ATV ve UTV kullanımlarında daha güvenilir ve tasdiklenmiş bir işletme olmak istemez misiniz?

ATV-UTV ruhsatlandırma hizmetimizin fiyat teklifini talep etmek için tıklayın!

TOP