LOJİSTİK VE LİMAN HİZMETLERİ

Lojistik ve liman hizmetlerimiz ile dış ticaret ile uğraşan firmaların lojistik ve liman yönetimi ile vakit kaybetmelerini engelliyor ve taşıma işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilmelerini sağlıyoruz.

Önemli limanlardaki temsilciliklerimiz, lojistik konusundaki tecrübemiz ve liman yönetmeliği hakkındaki bilgilerimiz ile müşterilerimizin üretim ve satış süreçlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. Uzun vakit alan ve efor isteyen bu işleri uzmanlığımız sayesinde çözüyoruz.

HANGİ BELGELENDİRME SİSTEMLERİ İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYORUZ?

Aşağıda farklı işletmelere göre farklı belgelendirme işlemleri sınıflandırılmıştır. Firmanız hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, bu sektörlere uygun belgelendirme ve sistem ihtiyaçlarını kontrol ederek ULSTURK ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi Lojistik Temini

YURT İÇİ LOJİSTİK HİZMETİ

Limanlara, gümrük terminallerine yada bunun tam tersi olacak şekilde antrepolardan, limanlardan varış noktasına yani belirtilen lokasyona malınızı güvenli bir şekilde teslim edecek yapı organize etmiş bulunmaktayız.

Yurtdışı Lojistik Temini

YURTDIŞI LOJİSTİK HİZMETİ

Bu alanda uluslararası rekabetin yoğun olduğu bir süreçte biz de ana hat ve temsilcileri ile yapmış olduğumuz sözleşmeler kapsamında, müşterilerimize en iyi navlun (freight) fiyatlamasını istediği şartlara haiz bulmak için forwarder birimi açılmış ve burada hizmet vermekteyiz.

Serbest Saha Depolama Hi̇zmetleri̇

SERBEST SAHA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Üretim alanında ve birçok tedarik alanında gümrük sürecinde satışa hazır ürünlerin depolanma alanlarında müşterilerimize etkin çözümler sunmaya çalışıyoruz. Stoklamada ve hava muhalefeti nedeniyle depolamada yaşanan sıkıntılarınızı uygun depolama paketlerimiz ile çözmeyi hedefliyoruz.

Lojistik ve liman hizmetlerinden yararlanmak, daha verimli bir ticaret süreci geçirmek istiyor musunuz?

Bizimle çalışarak tüm liman ve lojistik süreçlerinizi sizin için, sizin adınıza yürüteceğiz. Hızlı bir taşıma için tüm tecrübemizi kullanacağız.

TOP