KÜLTÜR VE TURİZM FAALİYETLERİNE AİT BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Güvenilir bir işletme haline gelerek rakiplerinizin bir adım önüne geçin. Turizm işletmelerinde gerekli olan belgeleri temin edin!

Kurumsal imajınız için bizimle çalışarak firmanız için gerekli olan belgeleri temin edin!

KÜLTÜR VE TURİZM BELGELENDİRME HİZMETLERİMİZ

Aşağıda kültür ve turizm işletmelerinde gerekli olan belgeler listelenmiştir. Bu belgelere hızlı bir şekilde sahip olmanız için tüm aşamalarınızı kolaylaştıracağız.

TÜRSAB Belgelendirme

TÜRSAB BELGELENDİRMESİ

Tüm seyahat acentalarının işletme hakkı kazanması için TÜRSAB Belgesi alması gerekmektedir. Biz, seyahat acentası olmak isteyen müşterilerimizin bakanlık ve TÜRSAB’ın belirlediği kurallara uygun olması ve “Seyahat Acentası İşletme Belgesi” alması için gereken tüm şartları onlarla birliktesağlarız.

Turizm İşletme

SEYAHAT ACENTASI İŞLETME BELGESİ

Turizm amaçlı faaliyetler için turistlere bilgi vermek, paket turlar düzenlemek, ulaştırma, gezi ve eğlence sportif faaliyet alanlarında ticari olarak hizmet verebilmek için, yetkili bir acente olmak gerekir. Makro/mikro hizmet türüne göre alınacak işletme belgesi sürecini, en başından teslim aşamasına kadar uzman kadromuz ile takip ederiz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYET İZİN VE YETKİ BELGESİ

Turizm işletme belgesi, turizm sektöründe yatırımların tamamlandığı ve işletmeye geçildiği anda alınması gereken belgedir. Yatırımın mevzuata uygun niteliklerde yapıldığını ve en uygun şekilde işletmeye geçildiğinin gösterildiği bir belgedir.

Kültür ve Turizm İşletmelerine Ait Belgelendirmeler ile İlgili Daha Fazla Ayrıntı İçin!

İşlemlerin yapılış aşaması, teklif, hizmet kapsamımız hakkında bilgi almak için tıklayın!

TOP