SİSTEM DANIŞMANLIĞI VE EĞİTİM HİZMETLERİ

Firma çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda veya yenilenen sistemler için bilgilendirme amacıyla sürekli gelişim ve eğitimi ilke edinmiş olan firmaların taleplerine yönelik uzman eğitimci kadromuz ile birlikte sistem danışmanlığı ve eğitim hizmetleri sağlamaktayız.

HANGİ KONULARDA EĞİTİMLER VERİYORUZ?

Aşağıda ULSTURK olarak verdiğimiz eğitimlerin, işletmelere ve konularına göre sınıflandırılmış hallerini bulabilirsiniz.
Bunların dışındaki dış ticaret, belgelendirme, marka ve benzeri konularda eğitim istekleriniz için bizimle "Kurumlar için özel eğitimler" başlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

ISO 7025 Geçiş Eğitimi Hizmeti

ISO 17025 GEÇİŞ EĞİTİMİ

ISO 17025 standardı deney veya kalibrasyon hizmeti veren laboratuvarların yeterliliklerinin tanınması için sahip olamaları gereken belgedir. ISO 17025, standart dışı ve laboratuvar tarafından geliştirilen metodların yeterliliğine ilişkin şartları da kapsar.

Tıbbi Laboratuvar

TIBBİ LABORATUVAR İÇİN ŞARTLAR EĞİTİMİ

Tıbbi laboratuar açıp işletebilmek için gerekli şartların neler olduğu ile ilgili verdiğimiz eğitimler.

Muayenehane Kuruluşları için Şartlar Eğitimi

MUAYENEHANE KURULUŞLARI İÇİN ŞARTLAR EĞİTİMİ

Özel muayenehanelerde hizmet veren sağlık personellerinin gerekli şartlara uymasını sağlamak amacıyla düzenlenen bir eğitimdir.

Personel Belgelendirme Kuruluşları Standart Eğitimi

PERSONEL BELGELENDİRME KURULUŞLARI İÇİN ŞARTLAR EĞİTİMİ

ISO 17024 standardı personel belgelendirme sertifikalandırma işi yapmak isteyen kurum ve kuruluşların akreditasyon şartlarını içeren uluslarası bir standarttır.

Kalite Yönetim Sistemi Standart Eğitimi

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ STANDART EĞİTİMİ

Kalite yönetim sistemi (ISO 9001), ürün veya hizmetlerin belirli prosedürlere uygun şekilde ortaya çıkarılmasını sağlayan, sistemi müşteri için kurgulayan bir uygulamadır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDART EĞİTİMİ

ISO 14001 standardı, kuruluşların faaliyetlerinin çevreyi olumsuz etkilemesinin önüne geçmek için istenen bir standarttır.

Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İSG YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği), iş sağlığı ve güvenliği hakkındaki gereklilikleri belirleyen bir standarttır. İş kazalarını önlemek için gerekli prosedürlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Kaliteli eğitmenler ile, ihtiyacınız olan eğitimler.

Talep ettiğiniz eğitim ve eğitmenler ile ilgili bilgi almak ve çalışma takvimi belirlemek için bizimle iletişime geçin!

TOP