DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

Dış ticaret, malların ve sermayenin ulusal sınırların dışına çıkması ya da yurt dışından yurt içine girmesi ile ilgilidir.
Bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak adına, ihtiyaç duyulan tüm dış ticaret işlemlerinde güven esaslı hizmeti sağlarız ve gerekli ekipmanları günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak tedarik ederiz ve müşterilerimize kullandırırız. Dış ticaret konusunda uzmanlaşmış ekibimizden oluşan ULSGLOBAL firmamızı inceleyebilirsiniz.
Gümrük müşavirliği işlemlerinizde, bir ticari hareketin başından sonuna kadar olan her aşamasında alternatif çözümler ile müşterimize yardımcı olmaktayız. Amacımız; gümrükleme süreçlerinde danışmanlığını yaptığımız firmanın yanında olmak ve her konuda bir çözüm sunabilmektedir.
Biz sizin dış ticaret çözüm ortağınız olmak istiyoruz. 20 yılı aşmış ticari tecrübemiz ile sizleri bekliyoruz.

HANGİ DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ VERİYORUZ?

Aşağıda farklı işletmelere göre farklı ticaret danışmanlık hizmetlerimiz sınıflandırılmıştır. Bu hizmetler, müşteri, ürün ve hizmetin niteliğine göre seçilir.

Mevzuat Birimi

MEVZUAT BİRİMİ

Ticarete konu ithalat, ihracat, transit, transit ticaret konularında bilinmesi gereken hususlar, alınması gereken tedbirler, vergi hesaplamaları, fizibilite çalışması, ticarete konu malzemelere gümrük tarife istatistik pozisyonu tespiti, gümrük yükümlülüklerine göre itiraz ve konu danışmanlık hizmetlerini sağlamaktayız.

İthalat İhracat Hizmeti Aracılığı

İTHALAT İHRACAT HİZMETİ ARACILIĞI

Yapımızda bulunan, özel dış ticaret şirketimiz sizin adınıza tüm ithalat, ihracat ve transit işlemlerindeki taleplerinizi yerine getirecektir. Müşterinin ticarete konu mallarını bulundukları yerden alır, sorunsuz şekilde tüm dünya ülkelerine ulaştırırız ya da yurt dışından gelen malları kapılarına kadar getiririz.

Hangi dış ticaret hizmetimize ihtiyacınız var?

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti bize hemen bize bildirirseniz, size kısa sürede ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

TOP