MARKA PATENT TESCİL İŞLEMLERİ DANIŞMANLIĞI

Tescil, bir firmaya ya da kişiye ait olan maddi varlığın aidiyetini resmi olarak elde etmektir. Firmalar, marka imajını korumak, buluşlarını güvence altına almak amacıyla tescil işlemlerine ihtiyaç duyarlar.

ULSTURK olarak, marka, patent ve faydalı model tescilleme işlemlerinin hızlı ve sorunsuz yürütülmesi için danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Birlikte çalıştığımız partnerlerimizin fikirlerini, imajlarını ve icatlarını korumak için hızlı ve etkili bir çalışma süreci geçiririz.

Tescil işlemleri Türk Patent Enstitüsü aracılığıyla yürür ve tesciller bu kurum tarafından verilir. İşleyişine hakim olduğumuz, kurallarını iyi bildiğimiz bu kurum partnerlerimizi en iyi şekilde temsil ederiz.

HANGİ TESCİL İŞLEMLERİ İÇİN DANIŞMANLIK SAĞLIYORUZ?

Aşağıda farklı işletmelere göre farklı tescil işlemleri sınıflandırılmıştır. Bu işlemler ürünün ve hizmetin niteliğine göre seçilir.
ULSTURK olarak verdiğimiz Tescil İşlemleri Danışmanlık Hizmetlerimiz aşağıdadır. Daha fazla bilgi için sayfaları ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ULSTURK Marka Tescili TPE

MARKA TESCİLİ

Marka, işletmenin akıllarda kalmasını sağlayan, ticari değeri olan bir varlıktır. Eğer marka tescilinizi yapmazsanız, imajınızı geliştirmek için yaptığınız tüm işlemler marka adınızı kullanan başka bir işletme tarafından kullanılabilir, bu firma güvenilirliğinizin kaybolmasına neden olur. Marka, sahibine 10 yıllık bir kanuni korunma süresi hakkı verir.

Ulsturk Patent Tescilli

PATENT TESCİLİ

Bir buluşun kullanım ve satış hakkının tamamen tarafınıza ait olduğunu belgeleyen patent, haklarının temeli ciddi ve profesyonel bir başvuru dosyasının hazırlanmasından geçer.

ULSTURK Faydalı Model Tescili

FAYDALI MODEL

Faydalı Model kimyasal maddelere uygulanamayan bir sistemdir. Teknik açıdan ürünü geliştirmeye yönelik sanayi buluşlarını kapsar.

Tüm tescil işlemlerinde yanınızdayız.

Tescil işlemleri için yapılacak tüm işlemleri sizin adınıza, sizin için gerçekleştireceğiz.

TOP