ZİPLİNE VE DEV SALINCAK RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

Daha güvenilir bir eğlence işletmesi haline gelin!

Müşterilerinizi ve işletmenizin imajını korumak için zipline ve uçan salıncaklarınızı ruhsatlandırın!

Süreç hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın!

ZİPLİNE VE DEV SALINCAK
RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ZİPLİNE VE DEV SALINCAK RUHSATLANDIRMA

Zipline ve dev salıncak eğlence ve turizm sektöründe çokça karşımıza çıkan, insanların çokça tercih ettiği eğlence araçlarıdır. Kullanımının yoğunlaşması ve talebin artması, bu konudaki güvenlik açıklarının kapatılması yönünde çalışmaları hızlandırdı.

Her araç gibi kullanımı ve bakımı doğru olmazsa büyük kazalara neden olabilen bu eğlence araçlarının ruhsatlandırılması artık bir yasal zorunluluk haline gelmiştir.

Biz, iş yeri ruhsatlandırmaları ile ilgili bilgimiz ve tecrübemizle bu ruhsatlandırma sürecinin kolaylıkla tamamlanabilmesi için turizm acentelerine ve eğlence merkezi işletmelerine yardımcı oluyoruz.

Zipline Ruhsatlandırma Danışmanlığı

ULSTURK ZİPLİNE VE DEV SALINCAK RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİ KAPSAMI

Bu faaliyet alanında Marmara bölgesinde yetkili "Turizm İl Müdürlüğü" ve belediye başkanlıklarında ilk referans olacak dosya çalışmaları firmamız nezdinde yapılmış ve Maşukiye Bölgesinde müşterilerimize ilgili ruhsatlar teslim edilmiştir. Süreç;

  • İlgili tesisinin belediyeye ait koordinatlarının belirlenir.
  • Tesise yapılan eğlence parkuru, en ince ayrıntısına kadar tüm işleyişin krokisi anlaşmalı harita mühendislerince, istenilen standartta göre çizilir.
  • Kroki, odaya kayıtlı makine mühendislerimizce projelendirilmektedir.
  • Kurumun talebini karşılayacak tüm süreç iş güvenliğinden en son kontrol aşamalarına kadar firmamız ilgilenir.
Zipline Ruhsatlandırma

ZİPLİNE NEDİR?

Zipline, yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bir çelik halat vasıtasıyla emniyet kemeri ile kendi ağırlığınız ve yer çekimi yardımı ile kayma aktivitesidir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanır ve hızlanma bu makara ile sağlanır. Ortalama 350 metrelik bir zipline hattında hızlanma 50 km’dir. Hattın sonunda bulunan bir yaylı veya otomatik fren sistemi yardımı ile hareket durdurulur. Zipline kurulacak alanın sıcaklığı Ortalama katılımcı ağırlığı, bölgenin genel rüzgar hızı ve yönü, bölgenin nem seviyesi, çelik halat türü, makara türü gibi parametreler zipline kurulumunda dikkat edilmesi gereken hususlardır.

DEV SALINCAK NEDİR?

Dev salıncak, ağaçlar ya da direkler arasına metrelerce yükseklikten kurulan bir eğlence aletidir. Macera tesislerinin içine ya da bağımsız bir yere kurulabilen bu salıncaklar az yer kaplar. Ancak, kaza yaşanmasını engellemek ve işletmenin izinli bir şekilde çalışmasını sağlamak için ruhsatlandırma çalışmaları yapılmalıdır.

Dev Salıncak Ruhsatlandırma Danışmanlığı

FAALİYET ALANI RUHSATLANDIRMA SÜRECİ AŞAMALARI

İlgili tesisinin belediyeye ait koordinatlarının belirlenmesinden, tesise yapılan eğlence parkurunun vidasına kadar tüm işleyiş anlaşmalı harita mühendislerince krokisi istenilen standartta göre çizilmekte ve odaya kayıtlı yetkili makine mühendislerimizce denetimler sonucunda projelendirilmektedir.

Kurumun talebini karşılayacak tüm süreç iş güvenliğinden en son kontrol aşamalarına kadar firmamız organizasyonunda hareket edilmekte ve tüm süreç bittiğinde Belediye Başkanlığı’ndan taleb edilen Zipline/Dev Salıncak/İnsan Sapanı/Eğlence Aktivite Parkurları faaliyet alanlarına göre ayrı ayrı Ruhsatlandırma hizmetleri yapılmaktadır.

FAALİYETLERİMİZ

Bu faaliyet alanında Marmara bölgesinde yetkili turizm il müdürlüğü ve belediye başkanlıklarında ilk referans olacak dosya çalışmaları firmamız nezdinde yapılmış ve Maşukiye Bölgesinde Müşterilerimize ilgili ruhsatlar teslim edilmiştir.

Bu faaliyet alanına ait devlet kontrolünde yasal olarak çalışmak için, Marmara bölgesinde bir ilke imza atarak KOCAELİ / Maşukiye ‘de müşterilerimize ruhsatlandırma hizmeti verilmiş ve belediye kanalınca ruhsatlarına kavuşmuşlardır.

İşletmenizdeki zipline ve dev salıncakları ULSTURK danışmanlığında ruhsatlandırın!

Daha güvenilir bir işletme olun. Müşterilerinizin sizleri güvenle tercih etmelerini sağlayın!

DİĞER RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİMİZ

Zipline ve dev salıncak işletme ruhsatı olarak daha güvenilir bir işletme olmak ister misiniz?

Zipline ve dev salıncak ruhsatlandırma hizmetimizin fiyat teklifini talep etmek için tıklayın!

TOP