BELGELENDİRME DANIŞMANLIĞI

ULSTURK olarak biz, markaların doğru belgelendirme sistemlerini kullanarak, işlerini uluslararası ve ulusal olarak sıralanmış belli kurallar dahilinde yapmalarını, işletmelerini daha iyi yönetebilmelerini ve kendilerini tanımayan potansiyel müşterilere doğru imaj çizebilmeleri sağlanır.

Partnerlerimizin, tüm dünyada geçerli kontrol sistemleri tarafından verilen, tarif edilmiş standartlara uygunluğunu kontrol ederek, daha iyi bir işletme haline gelebilmelerini hedeflemekteyiz.

HANGİ BELGELENDİRME SİSTEMLERİ İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYORUZ?

Aşağıda farklı işletmelere göre farklı belgelendirme işlemleri sınıflandırılmıştır. Firmanız hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, bu sektörlere uygun belgelendirme ve sistem ihtiyaçlarını kontrol ederek ULSTURK ile iletişime geçebilirsiniz.

Yönetim Sistemleri Belgelendirme Danışmanlığı

ISO SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Firmayı bir bütün olarak ele alan, müşteri odaklı bir yönetim anlayışının kalitenin ilk şartı olması gerektiğine vurgu yapan ve bunun için tüm süreçlerin bir bütün halinde yürütülmesini gerektiğini düşünen bir modeldir.

CE Belgelendirmesi

ÜRÜN/HİZMET BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Kalite ürün ve hizmetler için gerekli olan ve sizi bir adım ileri taşıyacak ürün ve hizmet belgelerine kolayca sahip olmanızı sağlıyoruz.

Gümrükleme İşlemleri

GÜMRÜK HATTINDA KULLANILAN BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Gümrük hattında işlerinizi kolaylaştıran, bürokratik aşamaları hızlandıran ve maliyeti düşürmenizi sağlayan belgelerdir. Bu belgelere sahip olmanız için gereken süreçleri sizin için, sizin adınıza yönetiriz.

Turizm İşletme Belgesi Alma

KÜLTÜR,TURİZM,SEYAHAT VE AKTİVİTELERE AİT BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Tüm turizm işletmelerinin kaliteli hizmet vermelerini ve güvenilir bir imaj çizmelerini sağlamak için gereken belgelerdir.

Belgelendirme süreçleri ile ilgili merak ettiklerinizi sorun!

Belgelendirme Danışmanlığı için yapılacak tüm işlemleri sizin adınıza, sizin için gerçekleştireceğiz. Bize merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

TOP