YURTDIŞI LOJİSTİK TEMİNİ (FORWARDER HİZMETLERİ)

Yurtdışındaki lojistik ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabiliriz.

Müşterilerimize en iyi navlun fiyatlamasını forwarder birimimizde hizmet vermekteyiz.

Fiyat avantajımız, hizmet kapsamımız ve daha fazlası için bize hemen ulaşın!

YURTDIŞI LOJİSTİK TEMİNİ

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ULSTURK FORWARDER HİZMETLERİ

Forwarder, ana hat taşıma acenteleri ile yapmış olduğu sözleşmeler doğrultusunda, taşıma sürecini çıkış noktasından varış noktasına kadar organize eden firmalara verilen addır.

Dünya ticaret bölgeleri, global ve küresel sanayiciler, makro ve mikro sanayiciler kobiler ve bunlara paralel hizmet sağlayan acenteler günümüzde en büyük hedef olarak önce küresel çevre kirliliğini engelleyecek bir yapı hizmeti sunmak ve buna bağlı sanayicinin yanında olabilmek adına, uluslararası taşımada maliyetleri düşürmektir. Hedef fiyatlamaları yakalamak ve piyasa rekabetinde dengeleri korumak için lojistik taşımanın bu pastada kayda değer bir yer/alan kaplamaktadır. .

Bu alanda uluslararası rekabetin yoğun olduğu bir süreçte biz de ana hat ve temsilcileri ile yapmış olduğumuz sözleşmeler kapsamında, müşterilerimize en iyi navlun (freight) fiyatlamasını istediği şartlara haiz bulmak için forwarder birimi açılmış ve burada hizmet vermekteyiz.

  • Dış ticaret yüksek bir merdivene bezer. Bu yüzden doğru ve uyumlu hareket etmek basamakları tırmanmanın tek kuralıdır.
Yurtdışı Lojistik Temini

BU ALANDA NE TÜR HİZMETLER VERİYORUZ / FAYDALARIMIZ NEDİR ?

  • Müşterimizin yapısını bildiğimiz için onun dış ticari alanda zarar görmeyecek hususları indirgeyerek fiyatlama çalışması yapıyoruz.
  • Bizler ile paket dış ticaret, gümrükleme, taşıma paket kapsamı çalışan müşterilerimize tek fiyat avantajı vererek onların daha iddialı fiyatlama vermelerine vesile oluyoruz.
  • Başlangıçtan, varış limanına kadar tek Bir müşteri temsilcisi üzerinden bilgi akışı sağlıyoruz ve bilgi kirliliğini engelliyoruz.
  • Her zaman taşıma fiyatlarımızı revize ederek Müşterimize olumsuz olacak bir kur farkı yada olumlu olacak bir navlun fiyatını bildirerek bilinçlendiriyoruz.
  • Talebin geçilmesinden ara taşıma, liman teslim, VGM tartım, Konşimento talimatı ve vesaikler'in teslimi sürecinde İhracatçımızın yanındayız.
  • Gümrükleme süreci bizim tecrübemiz olduğu için her zaman bunu bir artıya çevirerek müşterimize olumsuz olabilecek tüm enstrümanlardan koruyacak ve zamanında bilgilendirecek bir yapı organıyız.

Yurt dışı lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle çalışın!

Ürünlerinizin güvenilir bir şekilde yurt dışında taşındığından emin olun. Hızlı ve güvenilir yurt dışı taşımanın keyfini çıkarın!

DİĞER LOJİSTİK VE LİMAN HİZMETLERİMİZ

Ürünlerinizi her an takip edebilecek bir müşteri temsilcisi ile çalışmak ister misiniz?

Ürünlerinizi güvenilir bir şekilde, uygun fiyata ve en kısa zamanda taşımanın teminatını veriyoruz. Fiyat teklifi talep etmek için tıklayın

TOP