MEVZUAT BİRİMİ

Doğru ticaret ve lojistik için bizimle çalışın!

İthalat, ihracat, transit, transit ticaret işlemlerinde sizlere her aşamada hukuki destek sağlayabiliriz.

Avukatlarımız, süreçlerimiz, çalışma şeklimiz ve daha fazlasını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin!

MEVZUAT BİRİMİ

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ULSTURK MEVZUAT BİRİMİ

ULS Mevzuat Birimimiz;Ticarete konu ithalat, ihracat, transit, transit ticaret konularında bilinmesi gereken hususlar, alınması gereken tedbirler, vergi hesaplamaları, fizibilite çalışması, ticarete konu malzemelere gümrük tarife istatistik pozisyonu tespiti, gümrük yükümlülüklerine göre itiraz ve konu danışmanlık hizmetlerini sağlamaktayız. İkili ticaret anlaşmaları tüm kanun, yasa, tebliğ, genelge, Yönetmelik kapsamında araştırmakta ve müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ticareti daha doğru bir şekilde yapmak için destek alın. Bu sizin yarınlarında başınıza gelecek birçok olumsuz konuları engelleyeceğini tam tersine sizin gücünüze güç katacaktır.

  • "Rüzgarın önünde durma, arkana al ve gücünden faydalan" mantığı ile ticari tedbir ve önlemlerin iş hayatımızda ne kadar çok önemli olduğunu her zaman bu bilinci güncelleyerek müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.
Mevzuat Birimi Ulstürk

ULSTURK DIŞ TİCARET MEVZUAT BİRİMİ KAPSAMI

ULSTURK, ithalat ya da ihracat konu olacak ve yeni başlayan, başlamış olan, uygulayan tüm yapılara hizmet vermektedir. Bu hizmetler yerinde, belirtilen yerlerde yada iş yerinde yapılmaktadır. Biz yüz yüze verilen hizmetin daha samimi ve anlaşılır olduğunu savunuyoruz. Mümkün olduğunca müşterilerimiz ile belli konuları yüz yüze konuşarak çözüm arayışı sunmak bizim farkımızdır.

Dış ticaret ve gümrük süreçlerinde, hukuki sorunlarınızı kısa zamanda çözün ve lojistik planınızı aksatmayın!

Mevzuat birimimizdeki değerli hukukçular ile dış ticaret ve gümrük sorunlarınıza kısa sürede çözümler bulun ve sorunsuz bir lojistik süreci geçirerek müşteri memnuniyetini sağlayın!

DİĞER DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Dış ticareti daha doğru bir şekilde yapmak için destek alın.

Dış ticaret işlemlerinizi güvence altına almak için bizimle çalışın. Fiyat teklifini talep etmek için tıklayın!

TOP