RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİ

ULSTURK olarak, kullanım yeterliliğini alarak müşterilerinin gözünde daha güvenilir ve tercih edilebilir hale gelmeyi planlayan turizm acentelerinin ve diğer işletmelerin ruhsatlandırma işlemlerinde yapılması gereken tüm çalışmalarını yürütürüz ve gerekli düzenlemeleri yaparız. Konu ile ilgili gerekli eğitimleri verir, araç kullanım ortamını ve kullanım koşullarını kurallara uygun hale getirmeleri için işletmeleri yönlendiririz.

ULSTURK olarak, özellikle turizm ve eğlence yerlerindeki ATV, zipline gibi aletlerin ruhsatlandırılması için çalışmaktayız.

HANGİ İŞLETMELER VE İŞLER İÇİN RUHSATLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPIYORUZ?

Aşağıda hizmet verdiğimiz ruhsatlandırma çalışmalarını görebilirsiniz. Ruhsatlandırma işlemlerini sizin için sıfırdan yapabilir ya da mevcut ruhsatın yenilemesini gerçekleştirebiliriz. Aşağıda ihtiyacınız olan hizmeti bulamazsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınızı karşılamak için size en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

ATV Ruhsatlandırma

ATV / UTV RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİ

ATV ve UTV, özellikle turizm alanlarında arazi gezisinde tercih edilen araçlardır. Ama gün geçtikçe bu araçların kullanımı artmış, bu da ATV ve UTV kullanımlarına has yeni kurallar getirilmesini gerekli kılmıştır.

Zipline Ruhsatlandırma Danışmanlığı

ZİPLİNE VE DEV SALINCAK RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

Zipline, yüksek bir noktadan alçak bir noktaya bir çelik halat kullanarak, kendi ağırlığınız ve yer çekimi yardımı ile kaymayı sağlayan eğlence aletidir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanır ve hızlanma bu makara ile sağlanır.

İnsan Sapanı Ruhsatlandırma Danışmanlığı

İNSAN SAPANI RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

İnsan sapanı, güvenlikli iki direk arasındaki esnek halatlarla kişileri yüksek hızda fırlatan bir eğlence aletidir. Esnek halat motorlar yardımı ile kişi yüksekliğine indiriliyor ve kişiler sabitlendikten sonra ATV yardımı ile halatı gerdirme işlemi yapılıyor. Gerdirilen halat bırakılarak fırlatma işlemi gerçekleştiriliyor. Saatte 100 km hızı bulan insan sapanının güvenli çalışması için ruhsat alınması gerekmektedir.

CED Belgelendirmesi Danışmanlığı

ÇED BELGELENDİRME DANIŞMANLIĞI

ÇED (Çevresel Etki Değerlendirmesi), gerçekleştirilmesi planlanan projelerin çevreye olabilecek olumlu veya olumsuz etkilerinin belirlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması için sürdürülen çalışmaları bütünüdür.

Hangi ruhsatlandırma işlemini gerçekleştireceksiniz?

Ruhsatlandırma için yapılacak tüm işlemleri sizin adınıza, sizin için gerçekleştireceğiz.

TOP