İNSAN SAPANI RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

İşletmenizi daha güvenilir hale getirin!

Müşterilerinizi ve işletmenizin imajını korumak için insan sapanı eğlence aletlerini ruhsatlandırın!

Süreç hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle çalışmak için hemen bize ulaşın!

İNSAN SAPANI
RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

İNSAN SAPANI NEDİR?

İnsan sapanı, güvenlikli iki direk arasındaki esnek halatlarla kişileri yüksek hızda fırlatan bir eğlence aletidir. Esnek halat motorlar yardımı ile kişi yüksekliğine indiriliyor ve kişiler sabitlendikten sonra ATV yardımı ile halatı gerdirme işlemi yapılır. Gerdirilen halat bırakılarak fırlatma işlemi gerçekleştirilir. Saatte 100 km hızı bulan insan sapanının güvenli çalışması için ruhsat alınması gerekmektedir.

Zipline Ruhsatlandırma Danışmanlığı

ULSTURK İNSAN SAPANI RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİ KAPSAMI

Bu faaliyet alanında Marmara bölgesinde yetkili "Turizm İl Müdürlüğü" ve belediye başkanlıklarında ilk referans olacak dosya çalışmaları firmamız nezdinde yapılmış ve Maşukiye Bölgesinde müşterilerimize ilgili ruhsatlar teslim edilmiştir. Süreç;

  • İlgili tesisinin belediyeye ait koordinatlarının belirlenir.
  • Tesise yapılan eğlence parkuru, en ince ayrıntısına kadar tüm işleyişin krokisi anlaşmalı harita mühendislerince, istenilen standartta göre çizilir.
  • Kroki, odaya kayıtlı makine mühendislerimizce projelendirilmektedir.
  • Kurumun talebini karşılayacak tüm süreç iş güvenliğinden en son kontrol aşamalarına kadar firmamız ilgilenir.

FAALİYET ALANI RUHSATLANDIRMA SÜRECİ AŞAMALARI

İlgili tesisinin belediyeye ait koordinatlarının belirlenmesinden, tesise yapılan eğlence parkurunun vidasına kadar tüm işleyiş anlaşmalı harita mühendislerince krokisi istenilen standartta göre çizilmekte ve odaya kayıtlı yetkili makine mühendislerimizce denetimler sonucunda projelendirilmektedir.

Kurumun talebini karşılayacak tüm süreç iş güvenliğinden en son kontrol aşamalarına kadar firmamız organizasyonunda hareket edilmekte ve tüm süreç bittiğinde Belediye Başkanlığı’ndan taleb edilen Zipline/Dev Salıncak/İnsan Sapanı/Eğlence Aktivite Parkurları faaliyet alanlarına göre ayrı ayrı Ruhsatlandırma hizmetleri yapılmaktadır.

FAALİYETLERİMİZ

Bu faaliyet alanında Marmara bölgesinde yetkili turizm il müdürlüğü ve belediye başkanlıklarında ilk referans olacak dosya çalışmaları firmamız nezdinde yapılmış ve Maşukiye Bölgesinde Müşterilerimize ilgili ruhsatlar teslim edilmiştir.

Bu faaliyet alanına ait devlet kontrolünde yasal olarak çalışmak için, Marmara bölgesinde bir ilke imza atarak KOCAELİ / Maşukiye ‘de müşterilerimize ruhsatlandırma hizmeti verilmiş ve belediye kanalınca ruhsatlarına kavuşmuşlardır.

İşletmenizdeki insan sapanı aletlerini bizim yardımımızla ruhsatlandırın!

Daha güvenilir bir işletme olun. Müşterilerinizin sizleri güvenle tercih etmelerini sağlayın!

DİĞER RUHSATLANDIRMA HİZMETLERİMİZ

İnsan sapanı işletme ruhsatı alarak, daha güvenilir bir işletme olmak ister misiniz?

İnsan sapanı ruhsatlandırma hizmetimizin fiyat teklifini talep etmek için tıklayın!

TOP