LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİ

Gümrük terminallerine yada bunun tam tersi olacak şekilde antrepolardan, limanlardan varış noktasına yani belirtilen lokasyona malınızı güvenli bir şekilde teslim edecek yapı organize etmiş bulunmaktayız.

HANGİ LOJİSTİK DESTEK HİZMETLERİNİ VERİYORUZ?

Aşağıda farklı işletmelere göre farklı lojistik destek hizmetleri sınıflandırılmıştır.Firmanız hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, bu sektörlere uygun belgelendirme ve sistem ihtiyaçlarını kontrol ederek ULS TÜRK ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi Lojistik Temini

YURTİÇİ LOJİSTİK TEMİNİ

Üretimden varış noktasına yurt içinde yapmış olduğumuz beşeri ilişkiler ile en uygun fiyat avantajı sağlamayı ilke edindik.

Uluslararası Ticaret

ULUSLARARASI ACENTECİLİK

Acente, temsil ettiği firma adına aracılık işlevini yerine getirir ve firma adına sözleşmeleri imzalayabilir. Acenteler belirli bir bölgede sürekli olarak temsil ettiği firmanın sözleşmelerine aracılık eder ve bu sözleşmeleri onlar adına gerçekleştirir.

Yurtdışı Lojistik Temini

YURTDIŞI LOJİSTİK TEMİNİ

Forwarder, ana hat taşıma acentaları ile yapmış olduğu sözleşmeler doğrultusunda, taşıma sürecini çıkış noktasından varış noktasına kadar organize eden firmalara verilen addır.

Lojistik destek hizmetlerimizin detaylarını öğrenin.

Dış ticaret ve lojistik ihtiyaçlarınızı verimli bir şekilde sağlamak için bizimle çalışın. Fiyat teklifi talep etmek için tıklayın!

TOP