LASHİNG HİZMETLERİ

Dış ticarete konu olan mallarınızın zarar görmemesi ve güvenli taşınması için bizim desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Ürünleriniz değerini kaybetmeden taşınsın!

Malzemelerinizde uygulanacak lashing yöntemini ve daha fazlasını öğrenmek için bizimle ileritişime geçebilirisiz.

ULSTÜRK LASHİNG HİZMETİ

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ULSTURK LASHİNG HİZMETİ

Yapılan tüm yüklemeler; Bir malzemenin zarar görmemesi/ zarar vermemesi veya güvenliği gibi nedenlerden ötürü konduğu yere sabitlenmesi icap ediyorsa , Bu malın Türüne ,vasfına ve malın taşıma şekline göre sabitleme işleminde farklılıklar, göstermektedir.

Lashing

NEDEN LASHING (SABİTLEME)?

Hacimli ama hafif bir yük ile aynı hacimde bulunan bir ağır materyal ürün işleminde yükleme ve güvenlik farklılıkları mevcuttur. Örneğin bir çuval pamuk ile bir rulu saç’ örnek alırsak ; çuval pamukta LASGİNG e gerek yokken ,Rulo saçta ; kütük , spanzet ,çelik halat ,mapa,klemens gibi enstürüman malzemelerine ihtiyaç olmaktadır. Malın güvenliğinin sağlanmasında , kullanılması gereken tüm ekipmanlar ilk elden tarafımızca sağlanmaktadır. Hizmet sertifikalandırılmaktadır.

Bu işlemde Proje yükü – Konteyner yükü – Açık yük sabitleme hizmeti , istenilen standartlar kapsamında hizmeti verilmekte ve süreç bitiminde ilgilisi olan Gemi kaptanı – Liman CFS idari amir yada Gözetim Yetkilisi imzaları alınarak süreç tamamlanmaktadır.

SABİTLEME YÖNTEMİ NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Hacimli ama hafif bir yük ile aynı hacimde bulunan bir ağır materyal ürün işleminde yükleme ve güvenlik farklılıkları mevcuttur. Örneğin bir çuval pamuk ile bir rulu sacı örnek alırsak, pamukta sabitlemeye gerek yokken, rulo sacın kütük, spanzet, çelik halat, mapa, klemens gibi malzemelerle sabitlenmesi gerekir. Malın güvenliğinin sağlanmasında, kullanılması gereken tüm ekipmanlar ilk elden, yani ULSTURK tarafından sağlanmaktadır.

Bu işlemde proje yükü, konteyner yükü ve açık yük sabitleme hizmeti istenilen standartlar kapsamında karşılanmakta ve süreç bitiminde ilgili gemi kaptanı, liman CFS idari amiri ya da gözetim yetkilisinin imzaları alınarak malın güvenliği sağlanmaktadır.

Lashing

Lashing (sabitleme) hizmetlerimizden yararlanın!

Lashing işlemlerinde daha koordineli ve sorunsuz ilerlemek için bizimle çalışın!

DİĞER LİMAN HİZMETLERİMİZ

Lashing hizmetlerimizin detaylarını öğrenin!

Hizmet kapsamımız ve daha fazlası için bizden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

TOP