LİMAN HİZMETLERİ

İhracatınızın ve ithalatınızın sorunsuz geçmesini istiyorsanız liman hizmetlerimizden faydalanın! Önemli limanlarda bulunan temsilciliklerimiz ile yük dolum, boşaltma ve sabitleme (lashing) hizmetlerini gerçekleştiririz. Gereken dokümantasyonu sağlarız ve güvenilir dış ticaretin kapılarını sizler için açarız.

Gerekli ekipman filomuz ile anlaşmalı liman ve fabrika sahalarında, genel kargo, dökme yük, sıvı yük, konteyner, araç ve benzeri yüklerinin dolum, tahliye ve lashing hizmetleri için bizimle iletişime geçin.

HANGİ LİMAN HİZMETLERİNİN DANIŞMANLIĞINI YAPIYORUZ?

Aşağıda ULSTÜRK olarak, dış ticaret danışmanlığını verdiğimiz bazı liman hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Liman Dolum Hizmetleri

LİMAN DOLUM HİZMETLERİ

İhracaata konu limana veya serbest sahaya gelen eşyaların belirtilen konteynır içine,istiflenmesi sürecidir.Burada yüklenmesi yapılan ürün kendi gözetimimiz kanalı ile belirtilen standartlarda yüklenmesi gerçekleşmektedir.

Liman Boşaltma Hizmetleri

LİMAN BOŞALTMA HİZMETLERİ

Bu hizmet en çok, açık yük gemileri ile dökme / proje yüklerini kapsamaktadır.

Lashing

LASHİNG (SABİTLEME) HİZMETİ

LASHİNG (SABİTLEME) HİZMETİ: Yapılan tüm yüklemeler; Bir malzemenin zarar görmemesi/ zarar vermemesi veya güvenliği gibi nedenlerden ötürü konduğu yere sabitlenmesi icap ediyorsa , Bu malın Türüne ,vasfına ve malın taşıma şekline göre sabitleme işleminde farklılıklar, göstermektedir.

Liman destek hizmetlerimizin detaylarını öğrenin.

Dış ticaret ve lojistik ihtiyaçlarınızı verimli bir şekilde sağlamak için bizimle çalışın. Fiyat teklifi talep etmek için tıklayın!

TOP