TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYET İZİN VE YETKİ BELGESİ

Turizm işletmelerinde yapılan sportif faaliyetler için gerekli belgeleri düzenliyor, işletmeleri bu faaliyetleri güvenle sürdürebilecek hale getiriyoruz.

İşletmenizin hizmet çeşitliliği artarken, müşterilerinizin size olan güveninin de artması için bu belgeleri bizimle beraber temin edin!

TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYET İZİN VE YETKİ BELGESİ

Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bire bir destek almak için aşağıdaki formu doldurun.

ULSTURK TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYET İZİN VE YETKİ BELGESİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 23.01.2011 tarihli 27855 sayılı, resmi gazetede yayımlanan Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliği kapsamında, rafting, paradiging, handling ve daha birçok sportif faaliyeti hizmet olarak sunacak olan işletmelerin alması gereken bir belgedir.

ULSTURK bu belgenin alınması için gereken tüm şartların işletme bünyesinde yerine getirilmesini sağlar. "Maşukiye Durmuş Metal" ve "Maşukiye ATV" firmalarının almalarını sağladığımız "ATV/UTV faaliyet alanında yetki belgesi ve buna bağlı işletme ruhsatı" bizim referanslarımızdandır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYETLER

Yönetmeliğin 4/I bendine göre, herhangi bir veya daha fazla spor disiplininin, tamamen ya da kısmen turiste yaptırılan, turistle birlikte yapılan çeşitli sportif faaaliyetlerdir.

Rafting, paradiging, handling, su altı ve su üstü sporları, binicilik, dağcılık, oto ve motorkros, mağaracılık ve benzeri faaliyetler bu grubun içindedir.

Kültür ve turizm işletmelerinizde gerçekleştirdiğiniz sportif faaliyetlerin izin belgelerini bizimle birlikte alın!

Tüm sportif faaliyet hizmeti veren işletmelerin alması gereken bu belgenin temini için tüm süreçleri sizin adınıza yürütelim.

DİĞER KÜLTÜR,TURİZM,SEYAHAT VE AKTİVİTELERE AİT BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Daha Fazla Ayrıntı İçin!

İşlemlerin yapılış aşaması, teklif, hizmet kapsamımız hakkında bilgi almak için tıklayın!

TOP